EŞYA DEPOLAMA
KURUMSAL TAŞIMA
OFİS TAŞIMA
ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT
ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT2
EŞYA DEPOLAMA Eşya depolama merkezimize taşınacak olan eşyaların taşıma işlemi öncesinde eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi amacıyla eşyaları paketlemekteyiz. Paketleme işlemi sırasında eşyalarını iç bir yer açıkta kalmayacak şekilde büyük bir dikkat ile paketlemekteyiz. Paketleme işlemi sırasında beyaz eşyaları ve kırılacak olan küçük eşyaları daha büyük bir dikkat ile paketlemekteyiz. Paketleme işlemi sonrasında hiçbir yer açık kalmadığı zaman ürünleri araçlarımıza taşımaktayız. Karamürsel eşya depolama işinden yararlanmak için müşterilerimizin yapması gereken tek şey bize telefon ile ulaşmalarıdır. Telefon ile bizi arayan müşterilerimiz müşteri hizmetlerimizin saygılı ve hoşgörülü karşılamaları ile karşı karşıya kalacaklardır. Arama sonrasında bizler kısa bir süre içinde belirtmiş olduğunuz adrese araçlarımızı ve deneyimli personelimiz göndermekteyiz. Personelimiz yukarıda anlattığımız gibi büyük bir dikkat ile eşyaları paketleme işine başlamaktadırlar. Paketleme işinin bitmesinin ardından deneyimli personelimiz eşyalarınızı araçlarımıza taşımakta ve araçlarımıza taşınan eşyalardan sonra araçlarımız harekete geçmektedir. Depolama merkezi önüne gelen araçlarımızdan indirmiş olduğumuz eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoya yerleştirmekteyiz. Eşya Depolama İşleminde İzlenecek Yollar Eşya depolama işi için bize başvuran kişilerin eşyalarını incelemek içi öncelikle bir grup personel göndermekteyiz. İncelemelerde bulunan personelimiz fiyatı müşteri ile konuşup eşyaların sigortasını yapma için eşyalar üzerinde incelemek yapmaktadır. Fiyatta anlaşılması durumunda belirlediğimiz günde eşyaların taşıma işlemini yapmak için harekete geçmekteyiz.
KURUMSAL TAŞIMA Kurumsal taşıma olarak bizleri asli görevi tartışmasız sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktır. Bu yüzden taşınma süreci içerisinde kesinlikle işinizi oldukça kolaylaştıracağız. Taşınma işi kesinlikle küçümsenmemesi gereken oldukça karmaşık bir süreç. Bu yüzden çalışacağınız ekip oldukça önemli. Bu süreç içerisinde çok iyi yönlü bir araştırma yapmalısınız. Bunu başlıca sebeplerinden biri eşyalarınızın hasar alma ihtimali. Böyle bir durum ile karşılaşmak sizler için ileri dönemlerde oldukça masraflı olacaktır. Bu yüzden nakliye firmasını araştırmanız oldukça önemli. Bahsettiğimiz sebeplerden dolayı güvenilir ve tecrübeli bir ekiple çalışmanız oldukça önemli. Bu işte kesinlikle kullanılan aletlerin bir önemi yok. En önemli şey tartışmasız zorlu şartlar altında çalışıp bu tarz yollarda neler yapabileceğinizi iyi bilmek. Karamürsel kurumsal taşıma olarak bizleri diğer firmalardan ayıran en büyük özellik kesinlikle alanında uzman ve her türlü şart altında çalışmış olan ekibimiz. Bu yüzden her türlü zorluğa karşı altından kalkabileceğimiz bir çözüm yolu üretebiliyoruz. Karamürsel Taşımacılık Eşyaların nakliye aracına yüklenme süreci oldukça önemli. Özellikle kurumsal taşıma da büyük ve hasar görme ihtimalleri olan bolca elektrikli alet olduğu için kesinlikle dikkatli olunması gerekli. Aracı yüklenirken bir yerlere sabitlenmelidir. Bu ve bunun gibi kurumsal taşıma sürecinde dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Sizler bizimle çalışarak bu ihtimali hiç düşünmeden güvenle nakliyenizi gerçekleştireceğiz.
OFİS TAŞIMA Ofis taşıma hizmetleri özellikle ofiste bulunan malzemelere göre değişiklik gösteren işlemlerdir. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet istediğinizde sizler de bizlerle temas kurabilirsiniz. Yılların tecrübesi olarak sizlere hizmet veren ekiplerimiz, her zaman her konuda yapmış olduğu taşımacılıkta en üst düzeyde kaliteli hizmetleri sunduğu gibi bu hizmette de sizlerin en iyi şekilde geri dönüşleri almanızı sağlayacaktır. Burada masa ve dolaplar uzman teknik servis tarafından gerekli işlemleri yapılarak taşınır ve sizler herhangi bir sıkıntı yaşamadan işlemlerinizin bitmiş olduğunu görebilirsiniz. Karamürsel ofis taşıma hizmeti ile ilgili olarak gerekli mekanizmaların örnek vermek gerekirse bilgisayar, faks makinesi gibi belirli detayların belirlenmesi gerekir. Ayrıca özel evrak, taşınacak olan kasa ve benzeri malzemelerin tamamen netleştirilmesi için bir ekspertiz raporu çıkartılması gerekir. Bunun için uzmanımız sizleri ziyaret edecek bu raporun çıkartılmasının ardından sizlere de gerekli işlemlerin yapılması sağlanmış olacaktır. Karamürsel Ofis Taşıma Hizmetlerimiz Hakkında Ofis taşıma hizmetimiz sizlere her an sunduğumuz bir hizmettir. Yani sizlerin istemiş olduğunuz gün ve saate göre gerekli personel planlaması ile araç planlaması yapılarak sizlere sunulmaktadır. Herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamadan sizler de işlemlerinizin doğru ve düzenli şekilde yapılması için bizlere ulaşabilirsiniz. Gerekli personel ve paketleme gibi ince detaylar hesaplandıktan sonra sizlerin hızlı bir şekilde sonuç alması sağlanmaktadır. Ofiste bulunan bütün eşyaların temiz bir şekilde sizlere teslim edilmesi için gereken özen gösterilmekte ve bundan sonra sizlere kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.dönüş sunulmaktadır.
Şehiriçi Nakliyat Günümüzde evlerinden taşınmak durumunda olan insanlar bu konuda şehiriçi nakliyat hizmeti veren firmalardan yardım almaktadırlar. Bunun sebebi ise ağır eşyaların taşınma işleminin daha profesyonel bir şekilde ve kazasız, belasız bir şekilde yapılmasını sağlamaktır. Bu konuda hizmet veren birçok nakliye firması bulunmaktadır. Firmamız da bu konuda size hizmet veren firmalar arasında bulunmaktadır. Karamürsel şehiriçi nakliyat hizmeti veren firmamız aracılığı ile artık taşınma işlemlerinizi son derece hızlı, düzenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız son derece profesyonel çalışanları, iş disiplini ve teknolojiden faydalanması ile bu konuda en büyük yardımcınız olmaktadır. Asansörlü taşıma sistemi ile evlerinizden eşyaların çıkmasını ve yeni eve girmesini son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede hem çalışanlarımıza olan saygımızı kaybetmiyoruz hem de eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde nakil ediyoruz. Şehiriçi nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bize ulaşın. Karamürsel Şehiriçi Nakliyat Fiyatları Karamürsel Şehiriçi nakliyat işlemlerinden faydalanmak isteyen insanların bu konuda en çok merak ettikleri hususlardan birisi de fiyat hususudur. Şehir içi nakliyat fiyatları araştırması bu nedenle karşımıza en çok çıkan araştırmaların başında gelmektedir. Firmamız fiyat konusunda da en büyük yardımcınız olmaktadır. Firmamız, verdiği hizmetin kalitesi ve teknolojik aletlerden faydalanmasına rağmen birçok firmadan daha uygun fiyatlar ile hem daha kaliteli hem de daha hızlı hizmeti size sunmaktadır. Şehiriçi nakliyat işlemleriniz için en doğru adres olan firmamıza hemen başvurabilirsiniz.
Şehirler arası nakliyat işlemi, tıpkı şehir içinde gerçekleştirilen nakliyat işlemleri gibi olmakta ancak bunun için daha özel araçların tercih edilmesi söz konusu olabilmektedir. Firmamız tarafından sunulan bu hizmette, transfer mesafesine göre ya da eşya kapasitesine göre, araç tercihi değişebilmektedir. Özellikle ulaşımın saatlerce sürdüğü mesafelerde, havalandırma ve sıcaklık düzenlenmesinin, araçlarda bulunan eşyalar için ne denli önemli olduğu göz ardı edilmemektedir. Elektronik eşya ve beyaz eşyaların uzun transfer mesafelerinde bozulması söz konusu olabilmektedir. Bunun sebebi ise nakliyat araçlarında nem ve rutubet oluşumu ya da hava koşullarının araç kasası içindeki eşyalara etki etmesidir. Bunu engellemek için havalanmayı sağlayan iç kısmı mobilya kaplı olan özel Karamürsel şehirler arası nakliyat araçları tercih edilmektedir. Hizmetimizin diğer bir avantajı ise şehirler arası evden eve nakliyat sırasında ambalajlama gösterilen özen olmaktadır. Özel hava baloncuklu ambalajlama malzemeleri sayesinde kırılgan ve değerli eşyalarınız üstün bir koruma altına alınmaktadır. Mobilyalarınız çizilmeyi önleyen battaniye tarzı malzemeler ile sarılmaktadır. Şehirler Arası Nakliyat; Mobilyalar İçin Montaj Ve Demontaj Hizmeti Aynı zamanda bir takım mobilyalarınızın demontesi de ücretsiz olarak gerçekleştirilir ve daha kolay bir nakliyat sağlanmış olur. Bu sayede araç kapasitesi bakımından daha küçük bir aracı tercih edebilmeniz de kolaylaştırılır. Evden eve şehirler arası nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı tek tek sigortalatabilmeniz mümkündür. Bu işlem istediğiniz dahilinde sadece sizin için özel, ya da maddi anlamda değerli eşyalar için uygulanabilmektedir.